Samsung Kamera Kayıt Programı

Samsung Kamera Kayıt Programı

ip kamera kayıt programıSamsung kameralar günümüzde teknolojinin gelişmesine paralel olarak güvenlik kamerası ile internetin bir arada kullanılmasıyla oluşmuş bir yapıdır. İnternetin kamera teknolojisiyle birleşmesi sonucu güvenliğini sağlamak istediğiniz tüm alanların ve noktaları uzaktan rahatlıkla izleyebilmekte, istediğin görüntüleri kayıt altına alabilmektesiniz. Özellikle günümüzde cep telefonları ve tabletlerin gelişmesi ile birlikte Samsung kamera sayesinde günün her saati ve her anında istediğiniz yerden görüntüyü alabilmeniz çok büyük bir kolaylık haline gelmiştir. Aynı zamanda Samsung kamera sistemi ile değişik zaman birimlerinde veya isteğe ve Samsung kameranın özelliğine göre harekete duyarlı olarar görüntüyü kayıt altına alabilirsiniz. Yine bu görüntü ile birlikte ses kaydıda alınabilmektedir.

Bu kameralar internet teknolojisini kullanmaktadırlar. İnternet tekonolojisi geliştikçe bağlantı noktalarıda gelişmekte ve bu cihazlarda bu teknolojiye ayak uydururarak bağlantı noktalarını upgrade etmişlerdir. Eskiden sadece ethernet kablosu ile bağlantı yapılırken sonrasında wifi dediğimiz kablosuz yöntem gelişmiştir. Günümüzde ise 3G dediğimiz gsm operatörleri sayesinde internete heryerden ulaşabilir hale geldik. Bununla birlikte Samsung kameralarda bu data sim kartlar sayesinde her yerden görüntü iletebilmektedir.

Klasik güvenlik kameralarına göre bu kameraların kullanımı için ekstra kartlara kayıt cihazlarına yada başka aparatlara ihtiyaç yoktur. IP tabanlı kameralar, izlenen mekanı sesli ve canlı olarak bilgisayar, laptop, cep telefonları, tablet bilgisayarlar gibi tüm cihazlardan sesli ve canlı olarak rahatlıkla izlenmesine olanak tanır. Bu kamera sistemlerini wireless kablosuz kullanma olanağı bulunmakta, ayrıca maliyet olarak da diğer kamera sistemlerine göre çok daha azdır. DVR kart ya da DVR serverın gerekmediği Samsung kamera sistemlerinin görüntü taşıma kapasitesi de fiber kablo ile çok uzak mesafelerde olmaktadır. İrilimi son derece kolay olan IP tabanlı kamera sistemlerinde çok sayıda kamera kısa bir süre içinde kurulabilmektedir. Bu sistemde tek bir kamera switch ile çoklanarak çok sayıda kullanıcıya aynı anda ses ve görüntünün ulaştırılabilmesi mümkündür. Bilgisayara, laptopa, cep telefonuna ya da tablet bilgisayara kayıt programı kurularak birçok fazla kamera çok uzak noktalardan izlenebilmektedir. Ayrıca izlenen kameralar aynı anda kayıt altına alınabilmektedir.


Samsung Kamera Sistemleri

Samsung Kamera hakkında  ..
Samsung kamera kurulumunda dikkat edilmesi..
Samsung Kamera Özellikleri..
Samsung kamera kayıt programı
Samsung IP Kamera Uygulama Alanları
Samsung CCTV
Samsung Kamera Avantajları
Samsung Kamera S.S.S

bilgilendirme..

Projeleriniz ile ilgili teklif almak için tıklayın.

İletişim sayfasından irtibata geçebilirsiniz.

Bizi seçenleri görmek için tıklayınız

Powered by themekiller.com