Samsung Kamera Avantajları

Samsung Kamera Avantajları

Samsung Kamera Avantajları

8Kamera güvenlik sistemleri arasında bulunan CCTV çok farklı alanlarda kullanılmaktadır. Kapalı devre televizyon sistemi CCTV, yüksek caydırıcı özelliği ile bilinmektedir. Kapalı devre kamera sisteminde farklı markaların kameraları kullanılsa da bunların arasında Samsung CCTV, ileri teknolojisi ile öne çıkmaktadır. CCTV teknolojisinden, köprülerde, yol ve kavşaklarda trafiği düzenlemek için yararlanılmaktadır. Bunun yanı sıra kötü niyetli kişilerin tespitinde de bu kamera sistemleri kullanılmaktadır. Yüksek caydırıcı özelliği bulunan bu kamera sistemleri, fabrikalarda çalışanların denetlenmesi, tiyatro ve stadyum gibi alanlarda sunulan gösterilerin her alandan ilenebilmesi, toplu taşıma araçlarında, taşıt içindeki güvenliğin arttırılması, yüzme havuzları, oyun parkları ve benzeri tüm yerlerde olası kazalara müdahale edilmesi ve hatta bu kazaların önlenmesi, gece insanın görmesinin mümkün olmadı alanların görüntülenmesi gibi sayısız alanlarda uygulanmaktadır.

 

CCTV Güvenliğin İhtiyaç Duyulduğu Her Yere Uygulanır


Samsung CCTV
, gece-gündüz kameralar, renkli, dome, pinhole, sped dome, sabit ve IP kameralar olmak üzere farklı amaçlar için tasarlanmaktadır. CCTV, belli bir blgeden elde edilen görüntülerin yetkili bir kişinin izlemesine izin veren bir sistemdir. Bu sistemden elde edilen görüntülere herkesin erişimi mümkün değildir. Kapalı devre kamera sistemi, güvenlik amaçlı uygulanmaktadır. Bankalarda, büyük fabrikalarda, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, mağazalarda kullanılırken, sistemin kullanım alanını sınırlandırmak mümkün değildir. Çünkü CCTV, güvenliğin ihtiyaç duyulduğu her alanda uygulanmakta ve olumlu sonuçlar alınmaktadır. Uygulama sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli husus, kameraların kalitesidir. Bu aşamada Samsung kameralar, üstün teknolojileri ve hassas mercekleri ile tavsiye edilmektedir.

 

MOBESE de CCTV’dir

Kapalı devre kamera sistemi, evde çocukların bakıcılarının hareketlerini izlemek için de kullanılabilmektedir. Geniş bir bahçenin her köşesini kontrol etmek için de yine bu sistemden yararlanılabilmektedir. Bunları yanı sıra kent merkezlerinde MOBESE olarak adlandırılan sistem de yine CCTV uygulamasıdır. Gizli kamera uygulaması olarak da kullanılan bu sistemde infrared aydınlatma kullanılarak insan gözünün fark edemediği görüntülerin yakalanması da sağlanmaktadır. Sistemden arzu edilen sonuçların alınabilmesi için kullanılan kameranın mutlaka yüksek teknolojili olması gereklidir. Çünkü sistemde görüntü sinyali kameralardan alınmaktadır ve Samsung CCTV tavsiye edilmektedir.


Samsung Kamera Sistemleri

Samsung Kamera hakkında  ..
Samsung kamera kurulumunda dikkat edilmesi..
Samsung Kamera Özellikleri..
Samsung kamera kayıt programı
Samsung IP Kamera Uygulama Alanları
Samsung CCTV
Samsung Kamera Avantajları
Samsung Kamera S.S.S

bilgilendirme..

Projeleriniz ile ilgili teklif almak için tıklayın.

İletişim sayfasından irtibata geçebilirsiniz.

Bizi seçenleri görmek için tıklayınız

Powered by themekiller.com